Detail pracovní nabídky

Přidat / editovat záznam

Stavitel oplocení

Hledáme chlapy, pro které zodpovědná práce není cizí a umí vzít za řemeslo. Jsme banda, která staví a stavění ji baví. Nejraději a nejčastěji stavíme ploty. Nebojíme se teras, zámkovek ani kompletních rekonstrukcí bytů. Pokud chceš vidět víc koukni na www.ovastav.cz. Pokud se ti nelíbí, že si tykáme, nejsi vítán.

CO PO TOBĚ CHCEME?
Spolehlivého kus chlapa. Není to pro nás jen kec, potřebujeme se na sebe navzájem spolehnout. Pokud to nepůjde přijdeš o místo. Ne hned, ale nakonec určitě.

Časovou flexibilitu. Makáme na maximum. Když je toho moc zarveme a doděláme to do konce, když málo zmákneme to rychle a jdem do hospody.

Morál a chuť. Víme, že žádný učený z nebe nespadl. Pokud neudržíš lopatu nebude to patrně to, co od tebe čekáme, ale pokud něco neumíš a máš v rukách, tak tě to naučíme.

CO TI MŮŽEM DÁT?
Slušnou a rychlou výplatu. Na Bentley to nebude, takový frajer není ani majitel firmy. Na začátek ti jsme ochotní dát stovku na hodinu a pokud nebudeš totální poleno můžeš se vymakat na několikanásobek. Je nám jedno, jestli tě budeme platit měsíčně nebo týdně. Pokud jsi totální lama, ale umíš naházet míchačku, máme tu pro tebe 60 kaček za hoďku. Ale budeš házet co se do míchačky vejde.

Posun v práci i v životě. Kluk od míchačky se u nás vypracoval na týmového mistra, tlusťoch u nás shodil 70 kg a začal být rád na světě a když jdem do práce tak nejsme naštvaní na všechny a na všechno.

Kolektiv. Když se štveme řeknem si to. Nehrajeme na pózy a razíme krédo, že všechno se dá po šichtě vyřešit.

Tak co? Jsi dámička nebo kus chlapa? Pokud na tuhle otázku znáš odpověď určitě nám napiš. Uvidíme:-)

Plat od:
70
Nabídka přidána:
3. 9. 2018
Obor zařazení:
Stavebnictví, Reality

Kontakt:

Jakub Vavrečka

Telefon:
+420 730 584 514
E-mail:
Web:
http://www.ovastav.cz/nabidka-prace/

OvaSTAV s.r.o.


70300 Ostrava